-----------------------------------

Događaji/Events

No upcoming events

Prof. Reinhard Schnettler: How to grow bone – microvascularisation and degradation of biomaterials

Pozivamo sve zainteresovane da prisustvuju predavanju koje će održati prof. Reinhard Schnettler (Justus-Liebig University Giessen, Germany) na temu „How to grow bone – microvascularisation and degradation of biomaterials“ u sredu 09. maja 2018. godine sa početkom u 13 sati u Svečanom amfiteatru aneksa Medicinskog fakulteta u Nišu.  Prof. Reinhard Schnettler je stručnjak sa visokom reputacijom u oblasti istraživanja o materijalima za zamenu kostiju, faktora rasta i transplantacija hrskavice i jedan od najeminentnijih svetskih stručnjaka u oblasti saobraćajnog traumatizma, sportske traumatologije i artroskopske hirurgije.

Comments are closed.